Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Најголемото лице меѓу суперхероите!

Само затоа што нема супер моќи, Бетмен е најинтригантниот и најкул суперхерој на сите времиња! Херој не се станува преку ноќ, херој стануваш со посветена работа, труд и пот. Како Бетмен, кој ја користи својата интелигенција, способности, вештини и нескротлива волја да го вложи последниот атом сила за да направи сет потешко, да подигне поголема тежина и да истрча уште една милја.

Карактеристики:

  • 100% памук
  • Супериорен дизајн
  • Удобност и дишење
  • Маица со мотив на суперхерој
  • Спортски и секојдневен стил

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm) 

 ШИРИНА (cm)

ДОЛЖИНА (cm)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Како правилно да се измерите?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024