Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Hero Core маица, Batman Logo Splat

Мотивација со најголемиот суперхерој! Тој е мрачен и мистериозен, најинтригантен и најкул суперхерој на сите времиња - тој е Витез на темнината! Ако Бетмен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица со мотивација на вашиот омилен херој. Вие не станувате херој преку ноќ, станувате херој со посветена работа, напор и пот. Исто како Бетмен, вложете го последниот атом на сила за да направите серија повеќе, да кренете поголема тежина и да истрчате милја. Вежбајте како Витез на темнината! Во секој херој има моќ. Линијата за мотивација на ДЦ со активен животен стил ќе го комплетира вашиот спортски стил. Можете да ги комбинирате во спортска или лежерна верзија. Маицата е дишечка и пријатна за носење и се прилагодува на мускулите и обликот на телото. Совршено ќе се вклопи во вашите мускули и ќе ве охрабри да бидете најсилниот херој во теретана!

Карактеристики:

100% памук

Врвен дизајн

Удобност и дишење

Маица со мотив суперхерој

 

Спортски и лежерен стил

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm) 

 ШИРИНА (cm)

ДОЛЖИНА (cm)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Како правилно да се измерите?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024