Цена

210ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Најдете конкретна мотивација за себе и таа ќе ве мотивира!
Од серијата нови производи на DC доаѓа врвниот дизајн и мотивацијата со вашиот омилен суперхерој.

Висококвалитетната стаклена чаша од 500 ml е идеална за сите видови пијалоци и ќе стане незаменлив дел од вашата секојдневна рутина. Чашата е идеална за пиење на вашите омилени протеински шејкови, енергетски пијалоци или смути. Пред или после тренинг - подгответе го вашиот омилен пијалок!

Разбудете ја чудесната жена што лежи во вас!
Шолја со логото на вашата омилена хероина ќе ви даде дополнителна мотивација и инспирација за нови, уште посилни тренинзи. Бидете како вистинска Wonder Woman - смела, храбра и упорна!

Карактеристики на стаклото:
Елегантен, висококвалитетен и модерен дизајн
Лого за суперхерој
Стакло
Може да се мие во машина за миење садови

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024