Цена

1.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Квалитетни диск плочи за pro pump set. Интегрираните рачки овозможуваат користење на дисковите како тегови.

 

Достапно во 1,25 kg, 2,5 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg и 25 kg.

 

Пакување:

1 плоча за диск

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024