Цена

7.560ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Тежини со високи перформанси за тренинг. Се користат како и секоја друга добра тежина и ќе издржат секојдневна употреба. Толеранција на тежина (само 0,5%).

Отсега можете да тренирате со олимписка мрена дури и над вашата граница, бидејќи токму тоа е основната намена на оваа мрена! Панелите на браникот го ублажуваат ударот. Истиот дијаметар на сите плочи и специјалниот материјал ја штити површината, спречува скокање и ја намалува бучавата.

Идеален за развој на силата, подготовка на спортисти, тренинг, функционален тренинг, технички дисциплини во кревање тегови.

  • дијаметар на дупка 50,4 mm за олимписки шипки
  • сите панели имаат ист дијаметар од 45 см
  • челичен прстен


Пакување:


1 ЕЕЗ. Тежина на браникот од 20 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024