Цена

2.770ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Гимнастички прстени изработени од тешка пластика со лента за прицврстување долга 400 cm и сигурносна метална штипка. Прстените се наменети за функционален CrossFit тренинг за развој на статична и динамична сила и издржливост.

дијаметар. рачки 28мм
внатрешен дијаметар на врската: 175 mm
надворешен дијаметар на врската: 230 mm
Боја: црна
Пакување:
1 пар гимнастички прстени со селотејп и сигурносни штипки

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024