Цена

2.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Gold Standard Pre Workout, 330 g

Формулата ги содржи сите премиум состојки кои на телото му нудат се што е потребно со цел да се достигне вистинска сила. Кофеин од природни извори (зелен чај и зрна од кафе), бета аланин во CarnoSyn облик, creapure креатин монохидрат, цитрулин малат, ацетил Л-Карнитин и Н-Ацетил-Тирозин ја прават оваа совршено смислена формула најдобар извор на сила и мотивација потребна за остварување на зацртаните резултати.

  • Gold Standard Pre-Workout е генијален нов производ на компанијата Optimum Nutrition.
  • Нуди уникатен и  генијален спој на кофеин, бета аланин, цитрулин малат и л-карнитин
  • Создаден од најдобрите состојки
  • Секоја доза содржи 175 mg кофеин од природни извори, 3 g креатинi 1,5 g бета-аланин
  • Gold Standard Pre-Workout е идеален за сите кои сакаат врвни резултати
  • Витаминот Ц придонесува кон нормален енергетски метаболизам
  • Витаминот Ц придонесува кон заштита на клетките од оксидативен стрес

Начин на употреба:

Промешајте (1 сервирање = 11g) во 150-250 мл вода и конзумирајте 20-30 минути пред тренинг. Не надминувајте повеќе од 1 сервирање дневно.

Да се држи понастрана од дофат на мали деца. Не треба да биде конзумиран од страна на трудници, доилки и деца. Додатоците во исхрана не се замена за здрава и балансирана исхрана.

Известување: Пред користење на производот да се консултирате со лекар, особено ако се користат лекови или се наоѓате во медицинска состојба. Производот не е наменет за малолетници, трудници, лица кои сакаат да затруднат или доилки. Да не се користи доколку сте осетливи на кофеин, ниацин или бета аланин. Доколку се користи да не се користат останати кофеински средства.Да се држи понастрана од дофат на деца.

Состав:

Состојки: Креатин монохидрат*, Аминокиселини (Бета Аланин како CarnoSyn®, Л-Цитрулин Малат, Н-Ацетил Л-Карнитин, Н-Ацетил Л-Тирозин, регулатори на киселост(лимонска, јаболкова, винска киселина), вкусови, состојки за спречување на згуснување (калциум силикат, силициум диоксид), бои(корен од цвекло, бета каротен, куркумин), Витамин  (пиридоксин хидрохлорид, никотинамид, калциум Д пантеонат, цијанкобаламин, тиамин хидрохлорид, колекалциферол, птерополиноглутаминска киселина), згуснувачи(целулоза, чантан гума, карагенан), комплекс на биофлавоноиди од грејп, природен кофеин, засладувачи(сукралоза, ацесулфам K), екстракт од корен од гинсенг**во прав (Panax Noto Ginseng)

Пакување:

330 g

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024