Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Елегантни и моќни!

Овие женски ракавици се елегантни но цврсти, издржливи за фитнес, вежбање во теретана, за тегови и за справи. Дизајнирани се такашто мрежата дозволува прозрачност и целосна флексибилност.

Воведи стил во твоето вежбање!

Карактеристики:

Елегантен дизајн

Флексибилен облик, удобност и прозрачност

Совршен стисок со тегови и шипки

Максимална стабилност на зглобовите, како би спречиле повреди

Состав:

Кожа 50% 

Најлон 10%

Полиестер 30%

Еластин 30%

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024