Цена

98.340ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Вкрстен цедилка FTR 90 претставува врвен квалитет и перформанси за домашно вежбање.

Должината на чекорот од 46 cm, заедно со големиот замаец на предните тркала, обезбедува непречено и ефикасно вежбање. Многу робусната рамка и магнетниот отпор контролиран од компјутер обезбедуваат леснотија на користење и долг животен век. 15 претходно поставени програми за вежбање и освежувачки вграден вентилатор ве инспирираат да ги достигнете вашите цели.

Елиптичната патека на вкрстената цедилка обезбедува непречено вежбање, кое е сосема слично на одење и трчање. Тренингот ги активира мускулните групи на горниот и долниот дел од телото и ефикасно развива кардиоваскуларна кондиција и ги тонизира вашите мускули.

Карактеристики:

  • Компјутеризиран магнетен отпор
  • Замаец од 10,5 кг
  • Должина на чекорот 46 см
  • Напојување: мрежа
  • LCD екран со сино позадинско осветлување и вграден вентилатор
  • Функции на компјутерот: време, растојание, брзина, калории, маснотии, вати, враќање на срцевиот ритам и скенирање
  • Програми: 12 претходно поставени програми, H.R.C. програма и корисничка програма
  • Сензори за пулс на рацете
  • Интегрирани транспортни тркала со израмнувач на подот

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024