Цена

3.600ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
Можеби ти се допадне и ова:
Freya Bra, Grey
1.950ден

FREYA LEGGINGS, GREY

Во хеланките Freya ќе се чувствувате како вистинска ѕвезда на теретаната или вашето омилено фитнес студио. Нивниот атрактивен дизајн и комбинацијата на мат сив и сјаен италијански материјал ќе ја истакне вашата женственост и ќе ги истакне вашите облини. Овие хеланки се повеќе од само парче облека; тие се ваш сојузник за самодоверба и удобност за време на вежбањето. Нивната исклучителна растегливост и удобност обезбедуваат неограничено движење, давајќи ви слобода да се справите со најпребирливите фитнес предизвици без грижа.

Квалитетот и деталите како главни адути

Хеланките Freya се дизајнирани со посебна грижа за да обезбедат врвни перформанси при физичка активност. Високиот струк обезбедува сигурна поддршка и удобност, додека еластичниот појас гарантира дека хулахопките совршено се вклопуваат на телото без лизгање и ограничување на движењето. Изработени се од квалитетни материјали кои се еластични и издржливи, со што се гарантира издржливоста на оваа облека. Сивата боја дополнително го нагласува нивниот софистициран и модерен изглед, обезбедувајќи совршен баланс помеѓу стилот и функционалноста.

Карактеристики:

Обликување
Растегнување
Ткаенина за удобност
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 87% полиамид, 13% еластан / 79% полиамид, 21% еластин

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024