Цена

1.950ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
Можеби ти се допадне и ова:
Freya Leggings, Grey
3.600ден

Женствено низ нови фитнес предизвици!

Со спортскиот градник Freya и соодветните хеланки, ќе се чувствувате сигурни и подготвени за нови фитнес предизвици. Главните карактеристики на спортскиот градник Freya се смелоста и уникатниот дизајн со комбинација на мат и сјаен италијански материјал кој внесува допир на елеганција. Интересен крој на грбот со необично деколте освен што ќе го направи горд сопственик на ова парче облека, ќе го привлече вниманието на сите присутни во теретана. Овој спортски градник е совршен додаток на вашиот спортски изглед, а ќе ја истакне вашата женственост и ќе ве поттикне успешно да ги постигнете вашите цели.

Удобност и оптимална поддршка

Спортскиот градник Freya е дизајниран да обезбеди одлични перформанси за време на тренингот. Тој е прилагоден да обезбеди сигурна поддршка додека овозможува слободно дишење и движење. Еластичната лента е усогласена со телото, обезбедувајќи спортскиот градник да остане на своето место без лизгање или ограничување на движењето. Удобните и еластични квалитетни материјали обезбедуваат дишење во сите ситуации.

Карактеристики:

  • Обликување
  • Растегнување
  • Ткаенина за удобност
  • УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
  • Материјал: 87% полиамид, 13% еластан / 79% полиамид, 21% еластан / поставата: 90% полиамид, 10% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024