Цена

1.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

YDL Yoga Block е идеален реквизит кој ви помага да постигнете правилно усогласување на телото во вашата јога активност и вежбање. Направен од обновлива кора или висококвалитетна пена, овој блок обезбедува оптимална поддршка и стабилност за сите јога позиции. Нивниот лесен и пренослив дизајн ги прави лесни за носење на тренинг или употреба дома. Користете ги за да го продлабочите истегнувањето, да го поддржите грбот во седечка положба или да помогнете во рамнотежата во стоечките позиции.

 

  • Оваа супер алатка помага при стабилност, поддршка и истегнување.
  • Нежни на зглобовите, доволно силни за да бидат потпора во сите позиции.
  • Исклучително лесен и пренослив. Помеки и полесни од блоковите од плута.
  • Направено од рециклирана EVA пена.
  • Димензии: 10 cm x 15,25 cm x 23 cm
  • Тежина: 130 g

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024