Цена

4.660ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Фиксен тег (barbell) со вкупна тежина од 15 кг.

 

Висококвалитетен фиксен тег со комерцијален квалитет.

 

Растојание за внатрешно зафат: 105 см

 

Вкупна должина: 117 см

 

Напомена: насловната фотографија е само за информација, вистинскиот изглед на производот е на дополнителните фотографии.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024