Цена

2.550ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Вежбате веќе некое време и немате потешкотии при изведувањето на вежбите со пропаѓања? Направете го вашиот тренинг со пропаѓања попредизвикувачки и поинтензивен со носење на овој појас за дипсови Tunturi EVA. Кога закачувате плоча со тежина на метален синџир, вашите мускули мора да работат понапорно за да го туркаат вашето тело со теговите. Започнете со лесна плоча и полека зголемувајте ја тежината. Ременот е направен од EVA: многу цврст и удобен.

Предности на појасот Tunturi EVA - појас со ланец:
✓ Силен и удобен појас за вежби за пропаѓања
✓ Одлична алатка за интензивирање на вежбите за пропаѓања
✓ Интензивирајте го вашиот тренинг со полека зголемување на тежината користејќи таблички за тегови
✓ Вклучува метален ланец за безбедно монтирање на диск тегови 

Преглед на спецификации:

Д: 190 см, Ш: 15 см, В: 1,5 см
Тежина: 529 грама
Вклучува метален синџир
Црн
Материјал: пластика (EVA)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024