Цена

890ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Essential grip pads, Жолти

Овозможуваат контрола на изведбата на вежбите и спречуваат иритација на кожата и настанување на плускавци. Практичен грип за сигурен фат

Карактеристики:

  • направени од мек издржлив неопрен
  • идеални за лесна употреба со справи, еднорачни тегови и машини
  • grip pads нудат дополнителна заштита на дланката и подобар фат дури и со испотени дланки
  • Намалува замор на раце дланки и прсти
  • Компактен дизајн

Пакување:

1 пар (2 подлоги)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024