Цена

305ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Doc Multivitamin Woman е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уникатните потреби на жената. Една таблета обезбедува хранливите материи за репродукција, одржување, раст и регулација на телесните процеси.

Во својот состав, Doc Multivitamin Woman содржи уникатна комбинација на витамини, минерали и микроелементи со што се задоволуваат дневните потреби на витамини и минерали. Една таблета Doc Multivitamin Woman ги покрива дневните потреби за енергија, обновување и заштита.

Дизајниран за телесното и менталното здравје на жената.

Додаток во исхрана за поддршка 6 клучни витални функции

§  Високо ниво на енергија и здрав метаболизам.

§  Намалување на исцрпеност и замор.

§  Ментални перформанси и нормална когнитивна функција. Здравје на срцето, здрав крвен притисок.

§  Одржување на здравјето на коските, забите, косата, ноктите и кожата.

§  Јак имунолошки систем.

§  Одржување на нормална функција на мускулите.

Doc Multivitamin Woman

§  За професионални и рекреативни спортисти и за луѓе кои не се занимаваат со спорт.

§  Луѓе кои минуваат низ периоди на интензивна физичка и ментална активност.

§  Луѓе кои чувствуваат физичка и ментална исцрпеност.

§  Луѓе кои сакаат да ја одржат нормалната состојба на мускулите, коските, косата, ноктите, забите и кожата.

Дозирање

1 таблета дневно, по можност со оброк или како што е наведено од страна на лекар.

Ве молиме забележете дека додатоците во исхрана не се наменети за лекување или спречување на болести и не ја заменуваат урамнотежената исхрана. Не ја надминувајте наведената доза. Консултирајте се со вашиот лекар или фармацевт пред да го користите овој производ, ако сте бремени, доите или земате други лекови. Чувајте ја на собна температура. Не користете, по истекот на рокот.

Производите на Doc Pharma се дизајнирани со целосно почитување на човековата природа и врз основа на потребите на современите луѓе, кои се борат, да ги исполнат прекумерните барања на модерното време. Додатоци во исхрана од брендот DOC се произведени со гаранции за фармацевтски производ. Во процесот на производство се користат природни и лабораториски корисни состојки со висок квалитет, одлична чистота и секогаш во концентрации идеални за потребите на современите мажи и жени.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024