Цена

3.180ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дали основните вежби со пропаѓања ви се премногу лесни? Однесете го вашето вежбање на следното ниво со овој појас за диппсови Tunturi! Поставете го појасот околу половината и потоа закачете  плочата за тежина. Ова ја „зголемува“ вашата телесна тежина и ги прави вежбите многу попредизвикувачки. Направете ги вежбите интензивни колку што сакате со лесна, средна или тешка чинија. Одличен додаток за брз развој и зајакнување на мускулите на трицепсот, градите и рамената.

Предности на појасот за дипсови Tunturi - Halter Strap - фитнес појас - Powerlifting појас:
✓ Погоден за вежби за пропаѓања
✓ Лесен за употреба и издржлив
✓ Мека постава од внатрешната страна за удобност
✓ За брзо градење и зајакнување на мускулите на горниот дел од телото

Преглед на спецификации:

Една големина
Вклучува синџир
Црна боја
Материјал: Кожа

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024