Цена

990ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

·         Исклучително долго и издржливо гумено јаже за секојдневен тренинг.

·         Рачки со затворени топчести лежишта за брзина и прецизност.

·         Рачки покриени со мека пена за посилен анатомски фат.

·         Тренингот со јажето подобрува брзина и координација.

·         Нуди комбинирани вежби кои можат да доведат и до потрошувачка на 1000kcal за само еден час.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024