Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Everlast

Сортирај по:
Everlast
569,00ден
120" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 120" (3 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за рацете и зглобовите за време на т..
Everlast
550,00ден
Бандажи Everlast, 2.75 м 108" Flexible Cotton/Spandex Blend Handwraps Дизајнирани за тренинзи со удари во тешки бокс вреќи, тренинзи за брзина на удари, кардио тренизи 108" (2,75 m) мешан материјал од памук-спандекс Нудат сигурност за ра..
Everlast
2.190,00ден
Evergel Hand Wraps жолта / црна наменети за тренинг на тешка вреќа , тренинг на брза вреќа, кардио тренинг.  State of the art EverGel ™  материјал кој овозможува заштита на зглобовите за време на тренингот .  Комплетна лента ок..
Everlast
4.490,00ден
Everlast 'Fighter', ракавици специјално дизајнирани за спаринг и тренинзи на тешка вреќа.  Направени од квалитетна кожа со дополнителна пена за уште поголема апсорпција. Овој најдобро продаван производ ќе ги заштити вашите раце за време ..
Everlast
2.550,00ден
Moulded Foam Training Gloves in PU, ракавици дизајнирани за тренинг на тешка вреќа и спаринг. Синтетичка кожа која овозможува долготрајност и функционалност. Заштитна пена која овозможува одлична апсорпција на потта и ги штити рацете и зглобо..
Everlast
2.390,00ден
Everlast Pro Style, ракавици дизајнирани за спаринг и тренинг на тешка вреќа ·         Првокласна синтетичка кожа направена да ја продолжи трајноста ·         Мрежа..
Everlast
2.390,00ден
Everlast Pro Style, ракавици дизајнирани за спаринг и тренинг на тешка вреќа ·         Првокласна синтетичка кожа направена да ја продолжи трајноста ·         Мрежа..
Everlast
3.200,00ден
Wristwrap Heavy Bag се врвни боксерски ракавици. Изработени се од најквалитетна синтетичка кожа и дизајнирани се да осигураат трајна издржливост и функционалност. Анти-бактерискиот патрон и EverFresh технологијата ги спречува непријатнит..
Everlast
1.090,00ден
Everlast Standard Swivel Носач за speed bag (брза вреќа). Изработена од квалитетен материјал за врвна издржливост.  Прецизна подвижна конструкција за брзо прецизно одбивање  ..
Everlast
1.100,00ден
Wood Beam Heavy Bag Hanger Изработен од тврд челичен материјал и цврста изработка како гаранција за сигурност и стабилност на конструкцијата. Изработен од нерѓосувачки челик како би се осигурала долготрајност и издржливост на производот. ..
Everlast
2.390,00ден
Boston PVC Pro Bag ракавици, црниEverlast „Бостон“ ПВЦ  ракавици, дизајнирани за тренинг со тешки вреќи, спаринг и работа на фокуси.Дизајн со висок квалитетСинтетичката кожа обезбедува одличен квалитет на ракавици и обезбедува долговечност и фун..
Everlast
990,00ден
·         Исклучително долго и издржливо гумено јаже за секојдневен тренинг. ·         Рачки со затворени топчести лежишта за брзина и прецизност. ·  &nbs..
Everlast
2.380,00ден
Elite Pro Style Training Gloves, Black Elite Pro Style се одликуваат со револуционерен едноделен дизајн кој го оптимизира поставувањето на тупаница и промовира природен опсег на движење.Изграден со затворена ќелија технологија за заштита на раце..
Everlast
2.380,00ден
Elite Pro Style Training Gloves, PinkThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip c..
Everlast
2.380,00ден
Elite Pro Style Training Gloves, RedThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip co..
Everlast
2.380,00ден
Elite Pro Style Training Gloves, WhiteThe Elite Pro Style Training Glove features a revolutionary one-piece design that optimizes fist placement and promotes natural range of motion.Built with closed cell foam technology for hand protection and grip ..
Everlast
2.380,00ден
Elite Pro Style Training Gloves, White/GoldРакавиците за тренинг Elite Pro Style се одликуваат со револуционерен едноделен дизајн кој го оптимизира поставувањето на тупаница и промовира природен опсег на движење.Изграден со затворена ќелија технологи..
Everlast
2.190,00ден
Ever-Gel Glove Wraps, BlackНајсовремениот материјал EverGel ја шири енергијата на ударот и ги штити зглобовите на прстите за време на тренингот. Целосниот ремен за завиткување на зглобот обезбедува врвна поддршка на зглобот и овозможува поприлагодлив..
Everlast
2.900,00ден
Evercool Headgear, BlackПремиум синтетичка кожа обезбедува долготрајна издржливост и функционалност. Дизајнот на EVERDRI™  и густата подлога од пена обезбедуваат дишење и максимална заштита за да издржат најтешки удирања.Облогата со фи..
Everlast
7.100,00ден
Everlast Boxing Kit, Black/RedОвој сет за боксери Евеласт е одличен за вежбање дома!Комплетот вклучува вреќа за удирање, ракавици за бокс, кука за торба, фокусери и завои.Торба:Висина: 91 смДијаметар: 30,5 смПодобрете ја јачината на ударите, рефлекси..
Everlast
2.180,00ден
Everlast Double End Striking bag, GreyПремиум синтетичка кожа заедно со врвна конструкција ја зголемуваат издржливоста и функционалноста.Продолжените ленти за прицврстување со затворени јамки спречуваат оштетување на нараквицата.Компатибилен со платф..
Everlast
1.960,00ден
Everlast Matte PU Boxing Gloves, BlackИзработена од ултра отпорна цврста синтетичка кожа со привлечен дизајн. Ергономската форма обезбедува удобност и функционалност. Високо апсорбирачката пена ви овозможува неограничена обука. Особено се препорачува..
Everlast
1.820,00ден
Everlast Matte PU MMA Gloves, BlackЦелосниот ремен за завиткување на зглобот обезбедува врвна поддршка на зглобот и овозможува поприлагодливо вклопување.Нов дизајн со префинета форма на ракавица ММА за подобрена флексибилност на прстите и заштита на ..
Everlast
2.200,00ден
Everlast MMA Grappling Ракавици, црниEverlast MMA Grappling Gloves е специјално дизајниран за борби во мешани борбени боречки вештини и е совршено погоден за активности и лесни тренинзи со употреба на секаков вид вреќа за удирање.Лентата за зглоб со ..
Everlast
2.400,00ден
Everlast Partner Training Kit, Black/GreyКомплет за тренинг Everlest Partner е разноврсен сет за тренинг со кој можете да вежбате сами или во парови.Овој сет е одличен за вежбање дома или во теретана.Комплетот вклучува еден пар ракавици со отворен па..
Everlast
1.530,00ден
Everlast Speed Bag, Vintage, Brown синтетичка кожа, со одлична изработка обезбедува издржливост и подобрена функционалност.Избалансирана за точни скокови на тренинг.Овој Everlast Speedball е погоден за употреба дома, но и во теретана.Вежбите Eve..
Everlast
420,00ден
Everlast Speed Rope, MulticolorЗатегнување на мускулите и согорување на калории.Прилагодливо и издржливо кабелско јаже со челичен спој за непречена конзистентна ротација.9 'должина.Повеќебоен..
Everlast
1.740,00ден
Everlast Unisex Training Gloves, BlackВисоко квалитетна синтетичка кожа нуди долготрајна издржливост и функционалност. Целосниот ремен за завиткување обезбедува одлична поддршка за зглобот и овозможува поприлагодено вклопување. Подобар дизајн со софи..
Everlast
2.800,00ден
Everlast променливи тегови за зглобови, 4,5 kgСетот за тегови на глуждови Everlast е погоден и за тренинг дома и во теретана. Сунѓер обложен за поудобен тренинг.Комплетот се состои од еден пар тегови, а секоја тежина тежи 2,25 кг.Белешка: наведената ..
Прикажани 1 до 30 од 62 (3 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018