Цена

40.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • Детали за производот:

Зголемува сила: + 27%

Зголемува експлозивност: +15%

Зголемува вертикален скок: +14%

Зголемува мускулен волумен: +8%

Редуцира млечна киселина: -25%

Технологија: bežični

Muscle Intelligence: MI-scan, MI-range na 2 modula(opciono 4)

Web конекција: DA

Вчитување историја: DA

Програми: oslobađanje od bola/TENS, rehabilitacija, oporavak/masaža, fitnes

Број на програми: 30

Број на канали: 2

Display: Matrix kolor

Сила:120 mA, 400 us, 150 Hz

Апаратот доаѓа со додатна опрема и батерија што се полни, торбичка за носење, 1 пакување snap електроди 5х10цм, 1 пакување snap електроди 5х5цм, 2 паковања snap електроди 5х10цм).

  • Ослободување на болка/TENS

Универзални TENS. Редукција на мускулна тензија. Мускулни болки. Болки во грбот. Лумбаго. Епикондилитис. Тендинитис. Превенција на грчеви.

  • Рехабилитација

Мускулна атрофија. Зајакнување.

  • Закрепнување/Масажа

Закрепнување после тренинг. Релакс масажа. Редукција на мускулен замор. Вибрациска масажа.

  • Фитнес

Затегнување на рацете. Тонирање на бутовите. Зајакнување на бицепсите. Зајаканување на рамената. Зајакнување на градите. Затегнување на стомакот. Обликување на задникот. Јакнење на телото. Крос тренинг. Мускулно градење. Загревање. Капиларизација. Лимфна дренажа.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024