Цена

1.660ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Atleticore, TPE Yoga Mat, Military

За тренинг поразличен од другите!

За стабилност и удобност во секоја вежба!

Зошто да го купите  Atleticore TPE Yoga Mat military?

  • Технологија против пролизгување, упивање пот и бактерии
  • Димензии: 183 x 61 x 0,5 cm
  • Материјал: ECO friendly TPE
  • Начин на одржување: по активност забришете со крпа потопена во топла вода

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024