Цена

2.900ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а сега се достапни и за домашна употреба.

Foam Roller се идеални за подршка на вашиот тренинг со кои можете да масирате мускулно ткиво а со тоа и да ја подобрите рамнотежата, стабилизацијата, флексибилноста и силата на трупот.

Компактниот  3 во 1 дизајн на Foam Roller го прави многу едноставен за домашна употреба, а и многу практичен за патувања.

3 во 1 foam roller се состои од:

  • Foam Roller со висока густина која ги истегнува и масира местата кои се тешко достапни.
  • Foam Roller со ниска густина кој со својата мека текстура овозможува екстра опуштачка и удобна масажа.
  • Масажен стап со две удобни анатомски дршки за рачно масирање.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024