Цена

4.400ден

-70% Акција
1.320ден Заштедуваш
3.080ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ослободете ја вашата сензуалност! Килибарните хеланки ја истакнуваат вашата женствена страна со нивниот дизајн. Тие се инспирирани од килибарот, каменот на храброста и се создадени за сите силни и храбри девојки. Доколку барате хеланки кои совршено ќе ја истакнат вашата фигура и во кои ќе засените се околу вас, килибарните хеланки се создадени за вас! Удобноста, удобноста и функционалноста на новите технологии ги прават совршен избор. Комбинација на удобност и совршена фигура! Килибарните хеланки се изработени од висококвалитетен француски материјал кој е исклучително еластичен. Освен што се совршена потпора додека вежбате, хеланките се отпорни на чучњеви, така што не мора да се грижите дали се проѕирни. Прецизно поставените шевови и мрежи ги нагласуваат и убаво ги обликуваат нозете, а мекоста на материјалот остава пријатен втор ефект на кожата на кожата. Материјалот ја впива влагата и остава чувство на сувост и удобност, а мрежата од страните има функција на вентилација. Внатрешниот заден џеб ќе служи за складирање на потребните работи за тренинг или прошетка низ град! Карактеристики: Истегнување: исклучителна растегливост и зафат Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 66% полиамид, 34% еластан / 80% полиамид, 20% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024