Цена

2.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
Активни стапчиња за одење, 110 см

Нордиски столбови за пешачење за почетници.
Тие се многу лесни и издржливи. Прерамките се удобни и добро прилагодливи. Рачката е изработена од мека и удобна пена.

    Рачка: EVA рачка и добро прилагодена лента за палецот.
    Достапно: 105 - 125 см / 5 см.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024