Цена

180ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Retail Layer Bar, Triple Chocolate e  најпопустлив протеински бар досега, создаден да биде вкусна закуска без чувство на вина за поддршка на вашите фитнес амбиции. Retail Layer Bar, Triple Chocolate има  слој на протеински бар има шест неодоливи слоеви на вкус и текстура за да обезбеди хит на протеини, јаглени хидрати и влакна, сето тоа во вкусен и удобен бар. Преполни со повеќе од 20 грама протеини, овие задоволства кои ја напојуваат устата се идеален начин да ги подобрите вашите здрави закуски.

Состојки:

Протеинска мешавина (22%) (хидролизиран протеин од сурутка (млеко), концентрат на млечен протеин, концентрат на протеин од сурутка (млеко), изолат од соја протеин), засладувач (малтитол), хумектант (глицерол), влакна од корен од цикорија, облога со вкус на млечна чоколада (10 %) (Засладувач (малтитол), палмово јадро, обезмастено млеко во прав, слатка сурутка во прав (млеко), емулгатори (сончогледен лецитин, полиглицерол полирицинолеат), арома), карамел со низок шеќер (8%) (олигофруктоза, хумектант (Глицер) Масла (дланка, палма), путер (млеко), вода, брашно од рогач, емулгатори (моно и диглицериди на масни киселини, лецитин од репка, тристеарат сорбитан), карамелизиран шеќер, средство за желатинирање (пектин), сол), хидролизирано говедско месо Желатин, масло од репка, калциум казеинат (млеко), какао во прав со намалена маснотија, крцкави протеини од соја (2%) (изолат од соја протеин, какао во прав, тапиока скроб), парчиња бело чоколадо (2%) (шеќер, какао путер, сушени Полномасно млеко, обезмастено млеко во прав, млечен шеќер, сурутка во прав (млеко), емулгатор (соја лецитин), природен арома на ванила), природен арома, какао маса, арома, емулгатор (соја лецитин).

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024