Цена

11.680ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Квалитетен сет на тегови со челични јаки за завртки за вежбање на сила.

Тежина на сетот од 50 кг.

  • Техничка информација:
  • Големина (cm): 165 x 32 x 32
  • Тежина (кг): 50
  • Материјали: челик, винил и бетон
  • Должина на шипката: 165 см. Дијаметар на шипката: 28 мм. Тежина на шипката: 7,5 кг. Ширина на рачката: 107 см
  • Тежина на тегови: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, 2 x 10 kg (дијаметар на дупката 30 mm)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024