Цена

10.230ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Тренирајте со воздух и вода со бугарската водена вреќа и подобрете ги вашите движења!

Предности на бугарскиот aquabag:

  • Може да се наполни најмногу до 17 кг вода и воздух.
  • Лесно полнење и празнење преку капачето за затворање со безбедносна врвка.
  • Развијте ги мускулите и подобрете ја стабилноста на телото.

Едноставна и цврста - бугарската водена вреќа има две рачки на врвот и две јамки на предната страна за изведување различни вежби. Изработена е од цврст и издржлив материјал, а кога ќе ја испразните лесно се носи насекаде бидејќи е лесна, рамна и компактна. Благодарение на вклучената воздушна пумпа, можете лесно да ја наполните водата во вреќата со воздух за да ја постигнете саканата јачина. Ве молиме имајте предвид дека бугарската вреќа за вода не е наменета за вежби за бокс или фрлање.

Вклучена е бесплатна апликација за обука Tunturi - Со апликацијата Tunturi Training, можете да најдете илјадници анимирани фитнес вежби, упатства и видеа за вежбање кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашите вежби за бугарски Aquabag. Без разлика дали сакате да тренирате соло и да креирате сопствен распоред за обука или да учествувате во групни тренинзи и да ја користите заедницата, оваа апликација ќе ве инспирира и мотивира. Библиотеката редовно се ажурира за да имате секогаш нови предизвици и инспирација. И најдобро од сè, апликацијата Tunturi Training е 100% бесплатна и може да се преземе од App Store и Play Store!

Преглед на спецификации:

Големина: Д 72 см x Ш 20 см x В 43 см
Тежина: 940 грама
Материјал: ПВЦ, полиестер и пластика
Боја: црна и проѕирна
Вклучува воздушна пумпа за лесно полнење на кесата со вода и воздух.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024