Цена

3.180ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дозволете ни да ве запознаеме со појасот за кревање тегови Tunturi - вашиот доверлив партнер во постигнувањето на врвни перформанси во кревање тегови!
Без разлика дали сте искусен спортист или ентузијастички почетник, овој црн фитнес појас ќе ви обезбеди поддршка и стабилност за да го извлечете максимумот од секој тренинг.

Предности на појасот за кревање тегови Тунтури:

✓ Одлична поддршка за стомакот и грбот: за време на вежбањето со тегови, вашите стомачни и грбни мускули ќе добијат дополнителна поддршка благодарение на овој појас. Ова ќе ви помогне да го намалите ризикот од повреда и да ви овозможи да се фокусирате на правилната техника, која е клучна за постигнување одлични резултати.

✓ Прилагодливост на големината: Појасот за кревање тегови Tunturi е достапен во различни големини, така што можете да го најдете совршеното вклопување што ќе ви обезбеди удобност и безбедност за време на тренингот.

✓ Елегантен изглед и супериорна издржливост: Изработен од вистинска кожа, овој појас има луксузен изглед и обезбедува удобно чувство додека вежбате. Силните сврзувачки елементи гарантираат долгорочна и сигурна употреба.

✓ Прилагодлива тока: Лесно прилагодете го ременот според вашата големина и претпочитање со прилагодливата брава.

Преглед на спецификации:

Димензии (DŠV): 100 x 10 x 2,5 cm
Тежина: 404 грама
Црна боја
Материјал: кожа, железо

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024