Цена

440ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Гумен олимписки диск тежина со челичен прстен за олимписки шипки.

Супериорен квалитет
Анатомска рачка
Покриен со црна гума
Дијаметар на дупка 51 mm (за олимписки шипки)
Вградениот челичен прстен овозможува лесно лизгање на шипката и полесна промена на тежината
Тежина: 1,25 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024