Цена

320ден

-70% Акција
96ден Заштедуваш
224ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ако сакате да се чувствувате самоуверено и да не се грижите дали вашата маска за лице го уништила вашиот outfit, тогаш маската Зое е идеална за вас. Висококвалитетен и растеглив материјал и овозможува на кожата да дише. Покрај тоа што обезбедува соодветна заштита, тој е дизајниран да одговара на која било облека. Исто како и нашата колекција, ви дава можност вашата боја на аура да ве осветлува од глава до пети. Ваше е само да ја откриете. Пролетните и цветните мотиви ќе ви дадат можност да ја потенцирате вашата женственост и заведување, а доколку сте покласичен тип, за вас дизајниравме маски во црна и темно црвена боја.

 

Карактеристики:

 

  • Материјал: 92% полиестер, 8% еластан
  • Боја: црна
  • Направено со љубов во ЕУ

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024