Цена

740ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Женствено и квалитетно!

Ракавиците Zoe се направени од силни, сигурни и издржливи материјали за да издржат секаква тренинг сесија со тегови или машини. Дизајнирани се така што мрежестата ткаенина на горната страна обезбедува одлична дишливост и вклопување, како и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително зајакната со цврст материјал за да се спречат плускавци, болки и повреди. Овозможуваат полесна контрола на изведбата на вежбата, спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурно стисок, што ќе овозможи повеќе повторувања и повеќе килограми. Исто така, тие се практични и се вклопуваат во секоја чанта.

Првите ракавици кои комбинираат мода и фитнес!

Зое ги комбинира модата и фитнесот во своите производи. Овие ракавици нудат широк спектар на апликации - од фитнес, кревање тегови, до возење велосипед. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од вашиот тренинг. Карактеристики:

Карактеристики:

врвен дизајн
флексибилна форма, удобност и дише
совршено држење на тегови и шипки
максимална стабилност во зглобот за да се спречат повреди
Состав:

Полиуретан 50%, Најлон 30%, Полиестер 10%, Еластан 10%

Должина на големината на добавувачот (CM) Ширина (CM)
Со 13 8,5
М 13,5 9
L 14 9,5

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024