Цена

505ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

JAMIESON VITAMIN E 400 IU е производ кои содржи Д-алфа токоферол – биолошки најприфатливата форма на витамин Е.

Витаминот Е придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес.

Формулацијата е создадена исклучиво од природни извори и е фармацевтски тестирана. Производот се произведува со 360 контролни точки и тестови за да се обезбеди негова целосна следливост, безбедност и чистота.

JAMIESON VITAMIN E 400 IU Состав:

1 мека капсула содржи:

Природен Витамин Е (д-алфа токоферол ацетат) ………..…………268 mg/ 400 IU

Останати компоненти: масло од соја, желатин, глицерин.

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1 мека капсула во тек на едно деноноќие со оброк.

Пакување:

Пакување со 120 меки капсули.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024