Цена

5.540ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Пената со четирикратна густина го балансира ударот, подобрувајќи ве како борец без стрес на вашите раце за време на ударите.

Уникатниот дизајн и целосно новите бои одговараат на сите борци, без разлика на нивното ниво.

Засилените шевови и мрежести панели во комбинација со нивната ергономска форма ќе ви дадат удобно вклопување и чувство како да сте навистина едно со ракавицата.

  • Целосно рачно изработен во Тајланд Премиум полукожна конструкција.
  • Специфичен мрежест панел сместен под раката за одлична терморегулација.
  • Четири пати поголема од густината на пената.
  • Засилена дланка за максимална апсорпција.
  • 100% целосно прикачен палец за подобра превенција од повреди.
  • Засилени шевови за долготраен квалитет.
  • Преголем велкро затворач.
  • Долгите манжетни ја подобруваат заштитата на зглобот.
  • Боја: Црна/Златна/Црвена

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024