Цена

9.840ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Изработена од практично нераскинлив ПВЦ материјал и пена со отворени ќелии исполнета со меки влакна, оваа кеса е дизајнирана да издржи низ безброј дупчалки и удари.

Вежбајте ги надградбите, колената и традиционалните удари, а исто така тренирате прецизност со нежното вртење и различните агли на иновативната чанта во облик на буре.

Систем за суспензија со армиран најлонски ремен - Доаѓа однапред натоварен за да можете веднаш да започнете со тренирање

Тежина: 55 фунти
Димензии на производот: 46x20.5x92cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024