Цена

4.580ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Кацигата UFC Pro Tonal е дизајнирана за сите нивоа на вештини. Оваа покривка за глава обезбедува повеќеслојна облога од пена за заштита на образите, брадата и задниот дел на главата и е направена од лесна, но издржлива инженерска кожа. Антимикробната внатрешност што не се лизга и ја исфрла влагата обезбедува максимална удобност и сувост.

Издржлива инженерска кожа
  Повеќеслојна заштита од пена
Ги штити образот, брадата и задниот дел од главата
Лесно
Антимикробна внатрешност која ја отфрла влагата

Големина: М

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024