Цена

738ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Мазни топчести лежишта за супериорно чувство

Тешко кожено јаже (дијаметар 5 мм, прилагодлива должина до 9 стапки)

Рачки од пена за удобно држење, го намалува уморот на рацете

Боја: црна

 

Материјал за рачка: пена

 

Димензии на пакувањето: 19,3 x 12,19 x 4,57

 

 

Тежина: 181,44гр

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024