Цена

3.260ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Изграден за да му даде на секој спортист точно она што е потребно за да остане во игра. Отпорен на вода, цврст, удобен и ги има сите џебови што ви се потребни за да ги соберете сите ваши работи. Што друго би можеле да посакате?

 

Технологијата UA Storm е отпорна на вода

Прилагодливи ленти за на рамо прилагодени за целосна удобност

Преграда за лаптопт до 15"

Преден мал џеб

Голем џеб со патент

2 странични џебови за шишиња за вода

Метални детали за дополнителен сјај

Димензии кога е полн: 19,3 "H x 13" L x 5,9 "W

Кубни волумен: 28 Л.

100% полиестер

Боја: Зелена сива / Метално сребрена боја

1355696-010

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024