Цена

10.230ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дали користите еден или два тегови Tunturi Selector за време на тренингот? Ако е така, можете лесно да ги складирате тие тегови во овој практична држач за тегови Tunturi Selector. Висината на складирање е околу 62 см, така што можете лесно да ги подигнете тегови кога сакате да ги користите. Покрај тоа, можете да го користите држачот за да ја поставите подесувачката бучица на вистинската тежина. Плочите што не се користат остануваат на држачот. Со користење на овој стандард, ја одржувате вашата област за тренинг уредна и безбедна.

Предности на Tunturi Selector држачот:

Идеален за уредно и безбедно складирање на два избирачки тегови
Лесно поместете го држачот благодарение на 4-те транспортни тркала
Многу солиден и професионален модел
Можете да го поставите држачот за тегови до ѕидот или да го поставите во средината на просторијата
Чувајте го вашиот простор за вежбање уреден и безбеден и нарачајте го овој практичен држач за тподесувачки тегови на Tunturi!

Бесплатната апликација за обука Тунтури е вклучена
Барате помош, инспирација или мотивација за вашиот тренинг? На Tunturi Training, ќе најдете илјадници анимирани фитнес вежби, упатства и видеа за вежбање. Ова ќе ви помогне да го извлечете максимумот од себе и од вашите производи на Тунтури.

Можете да тренирате сами и да креирате сопствен распоред за тренинзи, но можете да посетувате и групни часови. Библиотеката за тренинг редовно се ажурира така што секогаш може да се најдат нови предизвици и инспирација во апликацијата. А убавината е во тоа што Tunturi Training е 100% бесплатен и може да се преземе од App Store и Play Store!

Преглед на спецификации

Димензии на држачот за гира (LWH): 70,5 x 52 x 62,6 cm.
Вкупна тежина: 12 кг.
Вклучува 4 транспортни тркала и 4 фиксни носачи
Со 2 полици за складирање
Погоден за 2 тегови Tunturi Selector
Црното
Материјал: железо

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024