Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Со гордост ви го претставиме моментално најмоќниот екстракт од Tribulus Terrestris со масивни 95% Сапонин (активна состојка Tribulus) содржина. Tribulus Pro обезбедува 300 мг Tribulus по капсула.

Овој производ е практично спакуван во облик на капсула за полесно консумирање.

Консумирајте 1 капсула 1-3 пати на ден. Најдобро е да се консумира со храна.

Да не се надминува препорачаната дневна доза. Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна, балансирана исхрана. Да се чува на ладно и суво место и да не се изложува на директна сончева светлина. Не е погодeн за вегетаријанци. Чувајте го понастрана од мали деца.

Tribulus Terrestris во прав (95% сапонини), капсула (желатин), адитив за зголемување (дикалциум фосфат), адитив против стврднување (силициум диоксид, магнезиум стеарат).

Алергени:

Произведен во објект во кој се преработува млеко, соја, јајца, глутен и производи од истите.

Количина по сервирање - 1 Капсула

Сервирање по пакување - 90 (90 Капсули), 270 (270 Капсули)

Типични нутритивни вредности

     

Сервирање

Трибулус Терестрис

   

300 мг

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024