Цена

1.490ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Блеснете надвор од вашата комфорна зона! Никогаш не било полесно да се биде храбар и да излезеш од комфорната зона! Поради својот висококвалитетен материјал, едноставниот дизајн и впечатливата боја, спортскиот градник Tori е се што и е потребно на една смела, самосвесна и самоуверена жена! Можете да го комбинирате со класична облека што ќе го направи нослив надвор од теретана. Јапонски принт и неонска боја само за најхрабрите. Изработен од висококвалитетен француски материјал, спортскиот градник Tori и овозможува на кожата слободно да дише. Има едноставен крој, што го прави одлична поддршка за време на вежбање и други забавни активности. Во неонско зелена боја и со интересен јапонски принт, овој спортски градник ќе биде вашето ново омилено стејтмент парче во кое ќе се истакнете каде и да се појавите!

 

Карактеристики:

Мускулна поддршка

Испуштање на влага

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 74% полиамид, 26% еластин / Поставата: 90% полиамид, 10% еластин

 

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

 

Обем на колкови: 97 см

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (цм)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (цм)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (цм)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024