Цена

140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од секој тренинг!

Дали сте подготвени за уште посилни и поинтензивни тренинзи? Polleo Sport PRE-Workout ќе ви помогне да ги постигнете сите ваши спортски цели и да го извлечете најдоброто од секој тренинг. Доаѓа во освежителен вкус на лимон-вар, богат е со амино киселини и содржи екстракти од црн пипер и гуарана, што го прави силен пред тренинг што ќе ви се допадне.

Карактеристики на производот:

содржи 7,4 mg кофеин по порција
содржи 5000 мг бета-аланин по порција
содржи 74 mg екстракт од гуарана по порција
силен пред тренинг
практични и лесни за употреба
за уште посилен тренинг
Користење на:
Протресете и пијте пред тренинг. Консумирајте по едно шише дневно.

Забелешка: Додатокот во исхраната не е замена или замена за урамнотежена исхрана. Да се ​​чува подалеку од дофат на мали деца.

Предупредување: Препорачаните дневни дози не смеат да се надминат. Бета-аланин може да предизвика безопасно пецкање кое може да трае до 2 часа. Погрижете се да сте добро хидрирани. Луѓето кои земаат лекови треба да се консултираат со лекар пред да ги земат. Не се препорачува за луѓе чувствителни на кофеин, со нарушувања на дигестивниот систем и болести на тироидната жлезда.

Состав:

Состојки во препорачана доза

80 ml

100 ml

Beta-Alanin

5000 mg

6250 mg

AAKG (L-arginin alfa-ketoglutarat)

5000 mg

6250 mg

Citrulin malat

3340 mg

4175 mg

Ekstrakt crnog papra

834 mg

1043 mg

Taurin

418 mg

523 mg

Inosit

125 mg

156 mg

Ekstrakt guarane

74 mg

93 mg

- od kojeg kofein 

7,4 mg

9,3 mg

 

Големина на порција: 1 шише (80 ml)
Порции по пакет: 1

Состав: вода, бета-аланин, AAKG (L-аргинин алфа-кетоглутарат), цитрулин малат, киселина (лимонска киселина), екстракт од црн пипер (Piper nigrum, овошје), таурин, инозитол, екстракт од гуарана (Paullinia cupana, семиња), ароми, засладувачи (сукралоза, ацесулфам К, неотам), конзерванси (натриум бензоат, калиум сорбат), малтодекстрин.

Услови на чување: Да се ​​чува на темно, ладно и суво место. По отворањето, чувајте го во фрижидер и консумирајте во рок од 24 часа.

Произведено во ЕУ за: Polleo Adria d.o.o., Samoborska cesta 134, 10090 Zagreb, Хрватска

Пакување:
80 мл

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024