Цена

2.690ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ringhorns Charger MMA ракавици: Ослободете го ударот!

Специјално дизајнирани за оние кои сакаат да започнат ММА или да тренираат без притисок, Ringhorns Charger MMA ракавиците обезбедуваат исклучителна удобност и сигурна заштита. Вие само треба да ги усовршите вашите секвенци, техники и да бидете подобри од ден на ден. Збогатете го вашето искуство и станете сè помоќни.

Технички карактеристики:

  • Висококвалитетна пена со висока густина за одлична апсорпција на удари.
  • Флексибилен и издржлив PU материјал.
  • Ексклузивен велкро систем за прецизно затегнување.
  • Висококвалитетно велкро со долг работен век.
  • Заштита на палецот за да се спречат повреди.
  • Достапен во различни бои (црна, црвена, црна/црна, црна/нео жолта).
  • Доаѓаат во три големини (S, M, L/XL).

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024