Цена

36.700ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

The Fitness King - врвна линија на опрема за вежбање
Влегувајќи во која било теретана во светот, без разлика на големината, локацијата и клиентелата, една од опремата која секогаш ќе ја гледаме е пресата на клупата. Тоа е вежба која по совладување на правилната техника брзо ќе доведе до раст на мускулите на градниот кош, предните раменици и трицепсот. Polleo Bench Press flat е висококвалитетна преса за клупа од премиум линијата на машини Polleo TFK (The Fitness King) дизајнирана во соработка со професијата со помош на најдобрата достапна технологија. Наменет е за оние кои не прават компромиси кога е во прашање интензитетот на тренинзите, ниту квалитетот на опремата што го придружува тој интензитет.

Во Polleo посветуваме посебно внимание на квалитетот на производството, така што сите уреди од линијата TFK, вклучувајќи го и Polleo Bench Press flat, се изработени од машински обработен челик од врвна класа од Европската Унија, што вклучува 10-годишна гаранција за челична конструкција на уредот. Клупата е покриена со висококвалитетна еколошка кожа отпорна на пот, која лесно се чисти и обезбедува долготрајност на уредот.

За вежби:

Зајакнување на градите, мускулите на предните рамења и трицепс
Со малку креативност овозможува изведба на различни вежби за мускулите на горниот и долниот дел од телото

Карактеристики:
Погоден за спортски сали и гаражи
Тежина на уредот: 62 кг
Максимална носивост: 250 kg
Должина-Ширина-висина: 1650x1180x1350
Проценетото време на склопување за две лица е 30 минути
Стандард за квалитет Polleo - 10-годишна гаранција за челична конструкција
Гарантира безбедност и издржливост при најголемите напори
Премиум производ CRAFTSMAN
Еко кожа отпорна на пот со соодветен сунѓер
Материјално потекло: ЕУ
Земја на производство ЕУ
Забелешка: Уредите не се за надворешна употреба и поради надворешна употреба, некои делови се подложни на корозија, рѓосување и побрзо абење.

Пакување:
1x Polleo клупа преса Рамен

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024