Цена

22.750ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

The Fitness King - врвна линија на опрема за вежбање
Полео прилагодливите држачи за сквот претставуваат нов стандард на држачи за чучњеви кои ја комбинираат цврстината и стабилноста на две основи направени од најквалитетен, обработен, превртен челик од ЕУ и ефикасноста на дизајнот наменет за приврзаниците на високоинтензивен, хардкор тренинг. Уредот се преклопува брзо и лесно, цврстината на основата гарантира стабилност и носивост од 150 kg.

Уредот е наменет за изведување на различни варијанти на чучњеви со тежина и во зависност од положбата на нозете и ширината на чекорот дава можност за активирање на речиси сите мускули на долниот дел од телото, а доколку се прави со помали тежини, многу е корисен и во периоди на рехабилитација од повреди. За да можат корисниците на машините Polleo TFK (The Fitness King) да се концентрираат на тренинзите без да се грижат за сопствената безбедност и долговечност, прилагодливите држачи за сквотови Polleo доаѓаат со 10-годишна гаранција за челичната конструкција.

За вежби:

Зајакнување на мускулите на долниот дел од телото
Рехабилитација од повреди

Карактеристики:
Погоден за спортски сали и гаражи
Тежина на уредот: 27 кг
Максимална носивост: 150 kg
Должина-Ширина-висина: 630x510x1190 (1840)
Проценетото време на склопување за две лица е 30 минути
Стандард за квалитет Polleo - 10-годишна гаранција за челична конструкција
Гарантира безбедност и издржливост при најголемите напори
Премиум производ CRAFTSMAN
Материјално потекло: ЕУ
Земја на производство ЕУ
Забелешка: Уредите не се за надворешна употреба и поради надворешна употреба, некои делови се подложни на корозија, рѓосување и побрзо абење.

Пакување:
1x Polleo прилагодливи држачи за сквотови

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024