Цена

1.590ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Олимписки flip-lock осигурувач за шипка

Од сега можете да ја смените тежината на шипката инстантно
Flip-lock осигурувачите лесно се навлекуваат на шипката. Со едно притиснување осигурувачот цврсто ги блокира плочките и вашиот тренинг може да започне. Исто така со еден стисок се ослободува притисокот во осигурувачот и можете инстатно да ја промените тежината.
Поради својата функционалност flip-lock осигурувачите (или lockjaw) се повеќе се користат во домашните и професионалните теретани, powerlifting Клубови итнl.
- Изработен од цврста пластика и внатрешност од гума која спречува лизгање и оштетување на шипката
- Брзо и едноставно, еднорачно вадење и ставање
- Прилагодлив со сите олимписки шипки  (50mm)
- Се продава како пар

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024