Цена

810ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Чувствувајте се како шампион со Opro заштитник.

Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува почетна заштита на забите и непцата за време на секоја борба, спорт со топка или палка.

Клучни карактеристики:

Еднослојна конструкција: Обезбедува основна заштита што им е потребна на забите и непцата и за тренирање и за играње.
Надворешен слој отпорен на удари
Едноставна инсталација - сигурна инсталација
Основно вклопување и удобност: 11 навртки се поставени за да се обезбеди сигурно и удобно вклопување. За време на инсталацијата, овие фурнири ги омекнуваат и ги обликуваат контурите на забите и непцата.
Лесно се вклопуваат: Ако никогаш претходно не сте поставиле штитник за уста, не грижете се, ние ќе ви покажеме како.
Боја: Црна
Големина: Возрасни (11+)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024