Цена

1.380ден

-70% Акција
414ден Заштедуваш
966ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Ocean Haze Swim Briefs, Black

Бидете како океанот - мистична и непредвидлива

 

Класичните модели за капење не ви се допаѓаат? Дали сакате да бидете различни и не сакате да откриете премногу? Заблескајте ова лето во костим за капење Ocean Haze во кој ќе се чувствувате сигурни во сите ситуации!

 

Поминете ги вашите денови тивко, впивајки го сонцето на плажа, а навечер откривајќи ја вашата дива страна на некоја луда забава покрај морето? Костимот за капење Ocean Haze нема да ве изневери во ниту една ситуација! Откако уживавте во радостите на морето, облечете само кратки панталони или туника и подготвени сте за забава до утрото!

 

Нагласете ја својата женственост!

 

Гордо покажете ја женственоста со уникатните бикини со висок струк кои совршено ќе ги истакнат вашите облини. Високиот крој на бикините со додавање на мистична ткаенина со црна мрежа на колковите совршено ласка на женската фигура - го крие стомакот и визуелно ја стеснува фигурата, создавајќи впечаток на подолги нозе и потесна половина. Заблескајте во полн сјај и самоуверено прошетајте на плажа со костим за капење Ocean Haze!

 

* Заменувањето на костумите за капење е можно само со оригиналната етикета и заштитна фолија.

 

Zoe FashionZOE табела со големини - ДОЛНА ОБЛЕКА

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

SM 84-87 66-69 92-95
MD 88-91 70-73 96-99
LG 92-99 74-77 M

 

ZOE табела со големини - КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ ПОД ГРАДИ   (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

36 84-86 68-71 66-69 92-94
38 88-90 72-75 70-73 96-98
40 92-94 76-79 74-77 100-102

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024