Цена

3.500ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Елеганција и удобност за сите активности!
Чувствувајте се самоуверено и елегантно во секоја пригода во хулахопките на Нора. Нивниот софистициран дизајн, силните нишки и висококвалитетниот француски материјал ги прават непогрешлив избор. Високиот струк ја дава потребната поддршка на мускулите и совршено го обликува телото, давајќи посебна доза на елеганција. Нора хулахопките се идеални за самоуверени жени кои бараат комбинација на елеганција и удобност во секојдневните активности.

Еластични конци за слобода на движење!
Благодарение на еластичните нишки, слободата на движење е загарантирана! Нора хулахопките обезбедуваат врвна удобност и издржливост. Широкиот појас ја нагласува фигурата, додека мрежестиот дел обезбедува оптимално дишење за време на интензивен тренинг.

Достапни во класична црна или нежно розова боја, овие хулахопки ќе станат незаменливо парче во вашата гардероба, придружувајќи се во сите спортски и модни ситуации.

Карактеристики:

  • Мускулна поддршка: Поддршка за мускулите за време на интензивно вежбање.
  • Испуштање на влага: Апсорбира и ја одвлекува влагата од телото.
  • Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело.
  • Напредни шевови: Уште поцврсти и поиздржливи шевови.
  • Материјал: 74% полиамид, 26% еластин

Zoe

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024