Цена

1.845ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Функционален и стилски спортски градник!
Спортскиот градник Нора изгледа привлечно и модерно, а неговата функционалност е совршена комбинација на удобност и поддршка. Асиметричниот дизајн, како и елегантните ремени за рамо го прават посебен, истакнувајќи ја вашата женственост, додека мекоста на материјалот обезбедува удобност и поддршка при сите активности. Со оглед на шик изгледот, можете да го комбинирате од теретана до излегување.

Обезбедени со еластични шевови за дополнителна поддршка!
Ново во оваа колекција се еластичните шевови кои го прават спортскиот градник Нора цврст и удобен. Има и прилагодливи ремени и влошки кои можете да ги прилагодите во зависност од чувството на удобност. Мек на допир, овој градник ја апсорбира влагата, што го прави идеален избор за различни активности. Бонусот е што може да се комбинира со неколку парчиња облека, на пример со фармерки или панталони за лежерен изглед или со Нора хулахопки за урбан спортски изглед.

Карактеристики:

  • Мускулна поддршка: Поддршка за мускулите за време на интензивно вежбање.
  • Испуштање на влага: Апсорбира и ја одвлекува влагата од телото.
  • Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело.
  • Напредни шевови: Уште поцврсти и поиздржливи шевови.
  • Материјал: 74% полиамид, 26% еластин / Поставата: 90% полиамид, 10% еластан

Zoe

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (цм)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (цм)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (цм)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024