Цена

3.300ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Mysa Sweatshirt Black

Почестете се со лежерно викенд издание со горен дел од тренерки Mysa. Изработен е од врвен памучен материјал кој е исклучително удобен и нежен за кожата, па едноставно ќе ви се допадне! Модерен предимензиониран крој со елегантни набори на ракавите е украсен и со атрактивен детаљ - извезеното лого на Зое. Топ од тренерки Mysa доаѓа во класична црна боја, но доколку сакате да внесете малку веселост во есенските денови, ние го креиравме овој модел за вас во прекрасна сина боја.

Карактеристики:

Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 94% памук, 6% еластин / 98% памук, 2% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024